Hakkımızda

Home / Hakkımızda

Estewell – Hair Transplant

Estewell Fue yöntemi ile Saç Ekimi (Bay/Bayan), Sakal ve Bıyık Ekimi, Kaş Ekimi, PRP Tedavisi, Mezoterapi Tedavisi alanında hizmet veren Saç Ekimi Merkezidir. Anlaşmalı Hastanemiz tam teşekküllü olup, steril ve güvenli ortamlarda hizmet vermektedir. 8 yıllık deneyimi, bilgi ve tecrübesini bu işe adayan ekibimiz tarafından Saç Ekimi işleminiz gerçekleştirilmektedir.

  • Uzman Hekimler
  • 100% Steril
  • Garantili & Güvenilir
  • 8 yıllık deneyim

Misyonumuz

Amacımız gerçekten işe yarayan hizmetler ve tedaviler sağlamaktır. Bunun ortaya çıkardığı zorlukları kabul ederek mükemmellik için gayret gösteriyoruz. Tek bir uygulamada tüm saç bakım ihtiyaçlarını karşılamak için hastalarımıza kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunarak her hastanın deneyimini daha yüksek bir standarda yükseltmek, dikkat çekici sonuçlar üretmek ve hastalarımızı arzulanan dönüşüme doğru geliştikçe tedavi için en yeni yöntem, prosedür ve programları uygulamak.

Neler Yapıyoruz

İlk olarak, saç dökülmesinin her tipini teşhis etmek için beceri ve tecrübeye sahibiz. İkincisi, saç dökülmesinin nedeni ne olursa olsun belirli saç dökülmesi türleri için uygun tedaviyi hastalara uygulamak için gereken becerilere ve tecrübeye sahibiz. Tek basit soru sormaya odaklanıyoruz. ” Bu hastanın mümkün olan en iyi tedavisi nedir ?”

Hastalarımızı mümkün olan en iyi tedaviyle birleştirmek istiyoruz. Bu kadar basit.